Усі новини

Отруєння соланіном: що потрібно знати

Соланін  –  природна отрута рослинного походження, яка присутня  в культурних  рослинах сімейства пасльонових (картопля, томати, баклажани, перець) і виробляється рослинами, як захист від комах, бактеріальних хвороб та від поїдання травоїдними тваринами. Соланін потрапляє в організм при споживанні вищевказаних продуктів.

Стигла картопля містить 0,05% токсину.  При неправильному зберіганні  концентрація соланіну може збільшуватися в 3-5 разів. Отруйна речовина зосереджується  на позеленілих ділянках картоплі, ближче до шкірки та її паростках. Вміст соланіну в томатах, перцю, баклажанах варіює залежно від ступеня стиглості.

Позеленіння та гіркий смак картоплі є надійними ознаками небезпечної концентрації соланіну. Отруєння в основному  викликається вживанням в їжу зеленої та дуже старої картоплі, рідше зеленими томатами, баклажаном, перцем.

Токсичні ефекти отруєння соланіном проявляються протягом 2-24 годин після вживання їжі. Основними симптомами отруєння є  гіркий присмак у роті, головний біль, запаморочення,  пітливість, діарея, біль у животі, шлункові спазми, нудота, блювання. При тяжкому отруєнні діарея може тривати 3-6 діб. У великих дозах отруєння соланіном може призвести до смерті, якщо не буде надана медична допомога.

При виявленні перших ознак отруєння необхідно промити шлунок до чистої води, вжити багато рідини та звернутися до лікаря.     Щоб запобігти отруєнню слід утриматися від споживання зеленої та дуже старої картоплі, недозрілих плодів помідор, перцю, баклажанів тощо.

 

 

Знайти